preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina

Login
Tražilica
E-dnevnik

Školska pravila

Školski kurikulum

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum.pdf

Godišnji plan

Priloženi dokumenti:
Godisnji plan i program rada.pdf

Mlijeko u školama

Školska kuhinja

Priloženi dokumenti:
Jelovnik LISTOPAD.docx

Prijevoz učenika

Školska lektira

Udžbenici

Anketa
Smijem li na internetu davati podatke nepoznatim osobama?




Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Pogledajmo ...

Natjecanja, susreti i smotre 2016./2017.

U ovoj školskoj godini učenici  naše škole sudjelovat će na natjecanjima, susretima i smotrama iz: Lidrana, Hrvatskog jezika, Engleskog jezika, Matematike, Informatike, Kemije, Fizike, Biologije, Geografije, Povijesti, Tehničke kulture, Sigurno u prometu, Crvenog križa, Vjeronauka, LIK-a, Smotre iz područja građanskog odgoja i obrazovanja.

U privitku se nalazi tabela s popisom škola i predmeta prijavljenih na natjecanja i Provedbene upute KZŽ za 2017. godinu. Škole domaćini županijskih natjecanja posebno su označene (odlučeno na Aktivu ravnatelja).

Županijsko natjecanje LIK

Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina u šk.godini 2016./2017. je domaćin Županijskog natjecanja iz likovne kulture!

LIK 2017. - Natjecanje i izložba učenika osnovnih i srednjih škola u području vizualnih umjetnosti i dizajna

Vremenik i razine

Školska Natjecanja–izložbe: 30. siječnja 2017. (ponedjeljak)

Županijska / međužupanijska Natjecanja–izložbe: 27. veljače 2017. (ponedjeljak) – dostavljanje radova do 10. veljače 2017.

Državno Natjecanje–izložba: 26. – 28. travnja 2017. (srijeda, četvrtak i petak)– dostavljanje radova (svi) do 10. ožujka 2017.

Natjecanja
Školsko natjecanje iz KEMIJE
Jasenka Kuljak / datum: 9. 2. 2017. 13:26

Školsko natjecanje iz kemije održano je u srijedu 8.2.2017.godine. Sudjelovali su učenici VIII. razreda Katarina Lugarić i Patrik Sivec-Starinec uz vodstvo učiteljice Ivane Haramustek.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz BIOLOGIJE
Jasenka Kuljak / datum: 7. 2. 2017. 09:56

Školsko natjecanje iz biologije održano je 6.2.2017. Sudjelovala je učenica 8. razreda Klara Hunjek uz vodstvo mentorice Nikoline Milinković.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz HRVATSKOG JEZIKA
Jasenka Kuljak / datum: 4. 2. 2017. 13:04

U četvrtak 2.2.2017. godine održano je školsko natjecanje iz hrvatskog jezika. Sudjelovale su učenice osmog razreda matične i područne škole: Andreja Vlahinja, Lucija Kranjec, Kristina Čukelj, Monika Klanfar i Katarina Mikučić pod vodstvom učiteljica Melite Novosel i Biserke Pučak.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje MLADIH TEHNIČARA
Jasenka Kuljak / datum: 1. 2. 2017. 11:48

Školsko natjecanje Mladih tehničara održano je 31.1.2017. godine. Sudjelovali su učenici:

  • V. razred: Luka Mlinarić i Josip Salaj;
  • VI. razred: Jan Posinjak i Lovro Sremec;
  • VII. razred: Dario Đurek i Patrik Majer.

Učenike je pripremala učiteljica Kristina Ondrašek.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz VJERONAUKA
Jasenka Kuljak / datum: 31. 1. 2017. 12:28

28.1.2017.održano je školsko natjecanje iz vjeronauka pod naslovom-Misijsko djelovanje Crkve.Sudjelovalo je 9 učenika 7.r.PŠ Hrašćina.Najbolje rezultate postigli su;Sofija Topolovec,Helena Ivančan,Miroslav Žugec,Marko Sokser Čestitamo svim sudionicima!

 


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz MATEMATIKE
Jasenka Kuljak / datum: 26. 1. 2017. 13:46

Školsko natjecanje iz matematike održano je 26.1.2017. Sudjelovali su učenici:

  • V.razred: Ivona Kurtoić (PŠ), Gabrijel Kešćec (PŠ), Jurica Vnučec, Lorena Kapitan;
  • VI.razred: Lucija Svrtan, Jan Posinjak, Tin Budiš, Ana Bejuk, Petar Kranjec (PŠ), Luka Hublin (PŠ), Filip Sokser (PŠ);
  • VII: Dario Đurek i Nino Borgudan.

Mentori učenika su: Vera Kušen, Željka Vajdić i Sebastijan Kocijan.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz ENGLESKOG JEZIKA
Jasenka Kuljak / datum: 26. 1. 2017. 13:44

Školsko natjecanje iz engleskog jezika održano je 25.1.2017. godine. Sudjelovale su 4 učenice VIII. razreda matične škole Budinščina i PŠ Hrašćina: Iva Kurtoić, Andreja Vlahinja , Kristina Čukelj i Katarina Šekrst . Mentorice su učiteljice Renata Kreber-Mikšaj i Margareta Pavlić.


[OPŠIRNIJE]



Školska smotra LIDRANO 2017.
Jasenka Kuljak / datum: 21. 1. 2017. 11:21

Školska smotra LIDRANO 2017. održana je u petak 20.1.2017.

1.  LITERARNI  IZRAZ

Broj učenika V.-VIII. razreda  koji su sudjelovali na školskom natjecanju: 6.

Predloženi za županijsku smotru radovi učenika:

  • Emanuela Hunjek, 5.r.
  • Lana Budiš, 7.r.
  • Božidar Teo Bručić, 5.r.

Mentorica- učiteljica Jasmina Čukelj

2.   DRAMSKO-SCENSKI IZRAZ-SKUPNI NASTUP

Broj učenika V.-VIII. razreda  koji su sudjelovali na školskom natjecanju: 9 učenika. Predloženi za županijsku smotru za dramsko-scenski izraz-skupni  nastup je:

"Ivanina priča" Renate Kreber-Mikšaj, učiteljice engl.jezika (prema motivima bajke Ivane Brlić Mažuranić: „Šuma Striborova“), a sudjeluju: Lucija Kranjec, Andreja Vlahinja, Sofija Topolovec, Helena Ivančan, Ivan Petrinić, Filip Sokser, Iva Šmit, Lucija Marković i LucijaBrckan.

Mentorica- učiteljica Renata Kreber-Mikšaj.

3. DRAMSKO-SCENSKI IZRAZ-POJEDINAČNI  NASTUPI

Broj učenika V.-VIII. razreda  koji su sudjelovali na školskom natjecanju: 4 učenika. Predloženi za županijsku smotru za dramsko-scenski  izraz-pojedinačni  nastupi je:

„Samo mira oču“ u izvedbi učenice Sofije Topolovec, a autor je  Ana Tuković, dječji rad, objavljeno: Zbornik  XXVII. Smotre dječj.kajkavskog pjesništva „Dragutin Domjanić“ : „Stojim na steze i čkomim srečen“, Sv Ivan Zelina 2007.

Mentorica- učiteljica Jadranka Plantak.

 


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz GEOGRAFIJE
Jasenka Kuljak / datum: 19. 1. 2017. 09:41

Školsko natjecanje iz Geografije održano je 18.1.2017. Natjecanju je pristupilo 11 učenika i to:

  • V.  razred: Lorena Kapitan,  Jurica Vnučec,  Tea Kocman, Emanuela Hunjek;
  • VI. razred: Lucija Svrtan, Ana Bejuk;
  • VII. razred: Nino Borgudan,  Dario Đurek, Filip Pučak;
  • VIII. razred: Monika Prišćan i Katarina Lugarić.

Za županijsko natjecanje predložene su Lucija Svrtan i Katarina Lugarić, uz mentorstvo učiteljice Andreje Janković.


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju