preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina

Login
Tražilica
E-dnevnik

Upisi u srednje škole

Metalurgija

Građevinarstvo 1

Građevinarstvo 2

Ugostiteljstvo

Priloženi dokumenti:
Brosura.pdf

Školska pravila

Školski kurikulum

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum.pdf

Godišnji plan

Zalogajček 2

Školska shema voća i povrća i mlijeka i mliječnih proizvoda

Prijevoz učenika

Školska lektira

Udžbenici

Anketa
Smijem li na internetu davati podatke nepoznatim osobama?




Kalendar
« Svibanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Pogledajmo ...

Dragutin Domjanić

Volim mlijeko

Dora Pejačević

Domovinski rat

Voda u bajkama

Noć muzeja: Snovi

Močvare

Zaštita i spašavanje

LIK: Mitska bića

Europa u školi

Pogled kroz prozor!

Tradicija

Lađa

Krapina

Hrašćinski kraljuš

Zagrizi tradiciju

Zlatar

Učitelji

Ljubica Vuk-Šavorić

učiteljica razredne nastave

Suzana Ramić

učiteljica razredne nastave

Monika Ban

učiteljica razredne nastave

Ljiljana Belužić

učiteljica razredne nastave

Jadranka Plantak

učiteljica razredne nastave 

Margareta Pavlić

učiteljica engleskog jezika

Jagoda Šmit

učiteljica razredne nastave

Jasna Kranjec

učiteljica razredne nastave

Melita Novosel

učiteljica hrvatskog jezika

Biserka Pučak

učiteljica hrvatskog jezika

Jasmina  Čukelj

učiteljica hrvatskog jezika

Mirela Duktaj

učiteljica likovne kulture

Ivan Povijač

učitelj glazbene kulture

Božena Žugec

učiteljica njemačkog jezika

Snježana Jakoplić Vidović

učiteljica njemačkog jezika

Ana Krpelnik

učiteljica njemačkog jezika

Renata Kreber-Mikšaj

učiteljica engleskog jezika

Maja Šamec

učiteljica engleskog jezika

Ana Bahat

učiteljica engleskog jezika

Josipa Kocman

učiteljica razredne nastave

Željka Vajdić

učiteljica matematike

Sebastijan Kocijan

učitelj matematike 

Nikolina Milinković

učiteljica prirode,biologije 

Ivana Glavač (zamjena Mirjana Cahunek)

učiteljica kemije

Andreja Janković

učiteljica geografije

Mirela Lebić Popov

učiteljica fizike

Ivana Novosel

učiteljica povijesti

Kristian-Tin Amstrong

učitelj TZK

Katarina Rafaj Kleščić

vjeroučiteljica

Danica Drčec

vjeroučiteljica

Kristina Ondrašek

učiteljica informatike i tehničke kulture

Jasenka  Kuljak

učiteljica informatike

 

preskoči na navigaciju