preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina

Login
Tražilica
E-dnevnik

Upisi u srednje škole

Metalurgija

Građevinarstvo 1

Građevinarstvo 2

Ugostiteljstvo

Priloženi dokumenti:
Brosura.pdf

Školska pravila

Školski kurikulum

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum.pdf

Godišnji plan

Mlijeko u školama

Prijevoz učenika

Školska lektira

Udžbenici

Anketa
Smijem li na internetu davati podatke nepoznatim osobama?




Kalendar
« Travanj 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Pogledajmo ...

Dragutin Domjanić

Volim mlijeko

Dora Pejačević

Domovinski rat

Voda u bajkama

Noć muzeja: Snovi

Močvare

Zaštita i spašavanje

LIK: Mitska bića

Europa u školi

Pogled kroz prozor!

Tradicija

Lađa

Školska godina 2017./2018.

Više o natjecanjima može se  naći na stranicama Agencije za odgoj i obrazovanje u Katalogu natjecanja i smotri.

Školska natjecanja
Održan školski LIK
Jasenka Kuljak / datum: 12. 2. 2018. 09:13

U petak 9.veljače 2018. održano je školsko Natjecanje–izložba učenika iz područja vizualnih umjetnosti i dizajna – LIK u kategoriji učenika od V. do VIII. razreda. Tema–poticaj natjecanja bili su Mitovi i legende u likovnoj tehnici-oblikovanje metalnom žicom. Na školskom natjecanju-izložbi sudjelovalo je 18 učenika matične i područne škole, a Školsko povjerenstvo u  sastavu: Marija Zozoli, ravnateljica škole te Mirela Duktaj, učiteljica Likovne kulture i Suzana Ramić, učiteljica razredne nastave za Županijsku razinu natjecanja odabralo je 10 radova ovih učenika: Ane Bejuk, Mihaela Beseka,Lorene Kapitan, Mirele Žugec, Ivone Kurtoić, Sare Jertec, Vlatke Balić, Lea Petrača, Josipa Salaja i Iana Cerjaka. 


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz biologije
Jasenka Kuljak / datum: 9. 2. 2018. 09:19

U četvrtak 8.2.2018. održano je školsko natjecanje iz Biologije na kojem su sudjelovali učenici VII.razreda MŠ Budinščine: Ivana Mešnjak, Ana Bejuk, Lucija Svrtan, Helena Gaberšek, Sara Jertec, Tamara Pažur, Luka Ban i Lovro Sremec te učenici VIII. razreda PŠ Hrašćina: Helena Ivančan, Sofija Topolovec, Marko Sokser, Juraj Šmit, Ivan Petrinić i David Brckan.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz kemije
Jasenka Kuljak / datum: 8. 2. 2018. 09:21

U srijedu 7.2.2018. održano je školsko natjecanje iz Kemije. Sudjelovao je Dario Đurek, učenik VIII. razreda.

Mentorica: učiteljica Kemije Mirjana Cahunek.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz povijesti
Jasenka Kuljak / datum: 7. 2. 2018. 09:32

U utorak 6.2.2018. održano je školsko natjecanje iz Povijesti. Sudjelovao je samo jedan učenik  i to Dario Đurek, učenik VIII. razreda.

Mentorica: učiteljica Povijesti Ivana Novosel.


[OPŠIRNIJE]



Školski natjecanje iz hrvatskog jezika
Jasenka Kuljak / datum: 6. 2. 2018. 11:02

U ponedjeljak 5.veljače 2018. održano je školsko natjecanje iz Hrvatskog jezika  na kojem su sudjelovali: učenice VII. razreda: Lucija Svrtan, Sara Jertec, Ana Bejuk i Tamara Pažur pod vodstvom učiteljice Biserke Pučak; učenik  VIII. razreda Dario Đurek pod vodstvom učiteljice Jasmine Čukelj i  učenice PŠ Hrašćina Sofija Topolovec i Helena Ivančan pod vodstvom učiteljice Melite Novosel.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz tehničke kulture
Jasenka Kuljak / datum: 3. 2. 2018. 13:35

U petak 2. veljače 2018. održano je školsko natjecanje iz Tehničke kulture na kojem su sudjelovali učenici V. razreda Luka Mikulčić, Nikola Svrtan i Luka Majer te učenici VI. razreda Jurica Vnučec, Luka Mlinarić i David Puklin.


[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz geografije
Jasenka Kuljak / datum: 2. 2. 2018. 11:05

U četvrtak 1.veljače 2018. održano je školsko natjecanje iz Geografije za učenike matične i područne škole  na kojem su sudjelovali: Hana Duktaj, Ana Tepeš, Lana Sokser i Lucija Marković ( V. razreda); Lorena Kapitan, Jurica Vnučec, Anamaria Duktaj, Božidar-Teo Bručić, Emanuela Hunjek, Tea Kocman, Natalija Vertuš, Patrik Sedlar i Ivona Kurtoić (VI. razreda); Ana Bejuk, Tin Budiš, Helena Gaberšek, Jan Posinjak, Sara Jertec i Luka Ban (VII. razred); Dorotea Tošaj (VIII. razred).

Učenike je za natjecanje pripremala učiteljica Andreja Janković.

 
 

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz matematike
Jasenka Kuljak / datum: 26. 1. 2018. 12:13

U četvrtak 25. siječnja 2018. održano je školsko natjecanje iz Matematike na kojem su sudjelovali: Ivona Kurtoić, Gabrijel Kešćec, Katarina Šmit, Mirela Žugec i  Jurica Vnučec učenici VI. razreda te Lucija Svrtan, Ana Bejuk, Petar Kranjec i Luka Hublin  učenici VII. razreda matične i područne škole.

Mentori učenika su učiteljica Željka Vajdić i učitelj Sebastijan Kocijan.

 
 

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz engleskog jezika
Jasenka Kuljak / datum: 25. 1. 2018. 13:42

U srijedu 24.siječnja 2018. održano je školsko natjecanje iz Engleskog jezika za učenike VIII. razreda. Na natjecanje je sudjelovalo 7 učenika matične i područne škole: Dario Đurek, Filip Pučak, Lana Budiš, Valentina Žabčić, Sofija Topolovec, Marko Sokser i Ivan Petrinić. Učenike su pripremale učiteljice Ana Bahat i Renata Kreber-Mikšaj.

 
 

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje iz vjeronauka
Jasenka Kuljak / datum: 21. 1. 2018. 20:04

Školsko natjecanje iz vjeronauka s temom: Kršćani na putu dijaloga  održano je 15.1.2018. u PŠ Hrašćina. Na  natjecanju su bili učenici  6.r. i 8.r. Ivona Kurtoić 6.r., Mirela Žugec 6.r. i Jelena Pavlović 6.r., Helena Ivančan 8.r., Paula Grđan 8.r., Sofija Topolovec 8.r., Marko Sokser 8.r. i Miroslav Žugec 8.r. 

Učenici: Ivona Kurtoić, Helena Ivančan,Sofija Topolovec, Marko Sokser i Paula Grđan postigli su najbolje rezultate i idu na županijsko natjecanje 31.1.2018. s mentoricom Katarinom Rafaj-Kleščić.

[OPŠIRNIJE]



Školsko natjecanje LiDraNo 2018.
Jasenka Kuljak / datum: 21. 1. 2018. 20:00

U utorak 16.1.2018. održana je školska razina natjecanja LIDRANO 2018. u kategoriji dramski izraz, a u srijedu 17.1.2018. u kategoriji literarni izraz.

Za županijsku razinu predloženi su :

  1. u  kategoriji dramski izraz (pojedinačni scenski nastup)- kazivanje poezije: Sofija Topolovec (VIII. razred PŠ Hrašćina ) sa pjesmom Oblaki pod vodstvom učiteljice Melite Novosel;
  2. u kategoriji literarni izraz:
    1. Tamara Pažur (VII. razred Budinščina) s radovima  Moja čriješnja i Promijenit će svijet
    2. Nino Borgudan (VIII. razred Budinščina) s radom To sam ja pod vodstvom učiteljice Jasmine Čukelj.

Čestitamo učenicima i njihovim voditeljicama.


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju