« Listopad 2018 »

Sudjelovanje naših učenika u Nadbiskupskom natjecanju iz vjeronauka
Autor: KRISTINA ONDRAŠEK, 12. 3. 2018.

U petak, 9. ožujka 2018., učenici naše PŠ Ivona Kurtoić, Sofija Topolovec, Helena Ivančan i Marko Sokser u pratnji mentorice Katarine Rafaj- Kleščić i ravnateljice Marije Zozoli, sudjelovali su u Nadbiskupskom natjecanju iz vjeronauka u Zagrebu. Učenici su zauzeli visoko 6. mjesto među ekipama koje su se natjecale u znanju. Natjecanje se sastojalo od pismenog i usmenog dijela te igre Milijunaš za pet najboljih ekipa. Učenici su imali i priliku sudjelovati u intervjuu za HRT 1. Također, učenici su prilikom sudjelovanja u ovom natjecanju imali organizirani obilazak grada u kojemu su, između ostaloga, posjetili i naš kulturni spomenik, crkvu sv. Marka. Prije polaska svojim kućama učenici su se okrijepili u poznatoj pizzeriji Capuciner. Ovo natjecanje ostat će im u lijepom sjećanju.

Čestitamo učenicima na sudjelovanju te njihovoj mentorici Katarini Rafaj-Kleščić koja ih je pripremala za natjecanja!