« Listopad 2018 »

Priznanja sudionicima 6. kreativnog likovnog natječaja „VOLIM MLIJEKO!“
Autor: Jasenka Kuljak, 15. 1. 2018.

Dok su učenici odmarali na zasluženom zimskim praznicima i, vjerujemo, većina se budila uz miris toplog mlijeka, u školu su stigla priznanja za sve one koji su se svojim kreativnim likovnim uradcima uključili u Dukatov likovni natječaj „Volim mlijeko“ na temu „Zajednički doručak“.

Ove godine u natječaju je sudjelovalo 266 škola , odnosno 4 400 učenika s maštovitim, veselim i kreativnim radovima. U našoj školi, zahvaljujući učiteljicama Suzani Ramić, Moniki Ban, Jagodi Šmit i Jadranki Plantak koje su inicirale uključivanje u Projekt, svojim likovnim radovima uključilo se 23 učenika II.-IV. razreda.

Oni su danas s veseljem primili zaslužena priznanja,a tijekom veljače  će njihovi roditelji na kućnu adresu primiti priručnik „Doručak je više od obroka“ sa savjetima kako zajedničke doručke pretvoriti u važnu svakodnevnu rutinu roditelja i djece.

Zahvaljujemo učenicima i njihovim učiteljicama, a radove učenika možete pogledati na web stranici škole (uz  lijevu marginu stranice pod naslovom „Volim mlijeko!“)