J E L O V N I K za prosinac.docx

Dragutin Domjanić

Volim mlijeko

Dora Pejačević

Mladi i ovisnosti - predavanje za roditelje
Autor: Jasenka Kuljak, 22. 11. 2017.

Za roditelje učenika VII. razreda Matične i Područne škole održano je jučer predavanje Mladi i ovisnosti. U prvom dijelu sastanka  gosp. S. Joka, psiholog iz Centra za prevencije ovisnosti Krapinsko-zagorske županije govorio je o primarnoj prevenciji i aktivnostima Centra kojoj pripada i Projekt Trening životnih vještina koji u suradnji Zavoda za javno zdravstvo (Centra za prevenciju ovisnosti), s učenicima VI. i VII. razreda provode razrednici. Drugi dio roditeljskog sastanka održala je gđa. K. Radat, socijalna radnica iz Društva za socijalnu podršku inspirativnim kraćim predavanjem „Roditelji-najvažnija karika u prevenciji ovisnosti kod djece“.

Zahvaljujemo predavačima i roditeljima koji su se pridružili ovoj aktivnosti s nadom da će im nova znanja biti pomoć za uspješnije roditeljstvo.