Kurikulum 2016-2017.pdf

Zeleno srce kuca za nas

Moja domovina

Sfer

Kaj u riječi, pjesmi, slici

Čovjek-čovjeku

Ja volim svog drugačijeg prijatelja

Hrašćinski kraljuš

Hrašćinski kraljuš- DV i predškola

Autizam- život u svom svijetu

Jedan svijet-jedan cvijet:perunika

Zadnji dan uz Najjaču kariku- pokaži što znaš!
Autor: Administrator , 16. 6. 2017.

Na početku programa ravnateljica škole Marija Zozoli je uručila knjige kao nagradu 28 učenika i 6  mentora MŠ Budinščina koji su postigli zapažene rezultate na natjecanjima i natječajima, a nakon toga je započeo ležerniji dio u kojem su učenici  zaista pokazali da mnogo toga znaju!

Sedmaši su predstavili projekt Vrtim zdravi film, a  učenice 2. r. Čitamo naglas zaboravljene knjige - projektima  u kojem su sudjelovali ovu školsku godinu, tamburaši su odsvirali nekoliko skladbi, mažoretkinje su nastupale u dvije skupine, članice zbora Vedre note otpjevale su jednu svoju skladbu, bilo je svirača, pjevača, recitatora… Zajedničkom pjesmom  učenici škole su se oprostili od ovogodišnjih osmaša, a onda su se i osmaši oprostili od nas: 8. a je zanimljivim i humorističnim nastupom prikazao svoje putovanje u Vukovar, dok je 8. b uz prezentaciju prikazao svoje odrastanje u osnovnoj školi.Nakon zahvale učiteljima i djelatnicima škole uslijedile su zajedničke pjesme koje su nas prisutne učenike, učitelje, roditelje i ostale, ujedno,  razveselile i rastužile.

Što znaju pokazali su i učenici područne škole Hrašćina u bogatom programu, osmaši su se na prekrasan način kroz prezentaciju i ples oprostili od škole, a učenici četvrtog razreda su se u suzama oprostili od svoje učiteljice Jadranke Plantak.

Završio je jedan dio njihova  života, a započeo drugi…Možda ne tako bezbrižan, ali vjerujemo isto tako uspješan i sretan!