Godisnji plan i program rada.pdf

Jelovnik LISTOPAD.docx

« Listopad 2017 »

Likovni natječaj Hrašćinski kraljuš 2017.- naši nagrađeni i pohvaljeni
Autor: MARIJA ZOZOLI, 15. 5. 2017.

Na 2. likovnom natječaju „Hrašćinski kraljuš“ u organizaciji DND Hrašćina nagrađeni su u kategoriji predškolskog uzrasta: 1. nagradom Lovro Kovačić iz našeg DV Bubamarac, mentorica odgojiteljica Andreja Klemen, a Lucija Grđan iz predškole PŠ Hrašćina osvojila je 3. nagradu - mentorica odgojiteljica Ines Kuna. U kategoriji učenika od 1. do 4. r. iz naše škole 1. nagradom nagrađena je  Karolina Petrinić, a 3. nagradom Petra Salaj, mentorica Suzana Ramić. U kategoriji od 5. do 8. r.azreda 3. nagradu dobila je Lucija Kranjec PŠ Hrašćina, mentorica  Mirela Duktaj.

Pohvaljeni u kategoriji predškolskog uzrasta su Maks Posavec, Tamara Čehulić i Ema Duktaj iz našeg DV Bubamarac, mentorica odgojiteljica Andreja Klemen; Viktorija Topolovec predškola Hrašćina, mentorica odgojiteljica Ines Kuna;  u uzrastu od 1. do 4. r. : Matija Prepolec, mentorica Monika Ban i Nikola Emanuel Ondrašek, mentorica učiteljicaJasna Kranjec; a u uzrastu od 5. do 8. r. pohvaljen je  rad Ivana Kišura PŠ Hrašćina, mentorica je učiteljica Mirela Duktaj.

Čestitamo svim nagrađenim i pohvaljenim učenicima i mentoricama!