Godisnji plan i program rada.pdf

Jelovnik LISTOPAD.docx

« Listopad 2017 »

DVD Budinščina među učenicima
Autor: Administrator , 4. 5. 2017.

Sa ciljem senzibiliziranja učenika za posao vatrogastva i uključivanje istih u pomladak DVD-a, vatrogasci su iznenada, uz zvukove sirena, posjetili učenike škole. Evakuirajući se iz prostorija škole, učenici su se sa učiteljima okupili na školskom igralištu. Vatrogasci su izveli vježbu evauacije i spašavanja unesrećenih iz prostorija škole te vježbu gašenja požara. Upoznali su učenike sa radnjama koje su izvršili  i što su sve pri tome koristili. Pozvali su učenike da se priključe DVD-u i da steknu znanja i iskustva korisna za posao vatrogasca, ali i u svakodnevnom životu.

Nakon odgovaranja na pitanja učenika, ravnateljica škole Marija Zozoli zahvalila je vatrogascima na prezentiranim aktivnostima i posjetu sa željom da se češće viđamo, ali samo u simuliranim situacijama požara.

Uz zajedničke fotografiranje vatrogascima smo zaželjeli sretan njihov dan - Dan svetog Florijana.