J E L O V N I K za prosinac.docx

Dragutin Domjanić

Volim mlijeko

Dora Pejačević

Uključili smo se u program prometne kulture za najmlađe Jumicar
Autor: MARIJA ZOZOLI, 11. 4. 2017.

Učenici drugih razreda matične i područne škole 11.4.2017.g. su u OŠ Konjščina u organizaciji Jumicara učili o prometu i prometnoj kulturi na zabavan i originalan način. S oduševljenjem su iščekivali vožnju na prometnom poligonu, a cijeli program dodatno su upotpunile radionice u izvedbi DVD-a Konjščina. Vatrogasci su mališanima pokazali čime se bave i što sve sadrži vatrogasna oprema. Održana je i radionica Prve pomoći u organizaciji Jumicar-a na kojoj su mališani naučili kako postupiti u slučajevima lakših nezgoda.Edukaciji su se pridružili policijski službenici policijske postaje Zlatar Bistrica koji su pomno pratili svaki korak naših mališana na simuliranoj prometnici.

Edukacija je prošla uspješno i ovim putem čestitamo svim polaznicima na završenoj obuci. Zahvaljujemo Općini Budinščina što je omogućila provedbu Programa prometne kulture za najmlađe!