Dan škole 2014.
Autor: Jasenka Kuljak, 3. 6. 2014.

Na rođendan našeg poznatog pisca Vladimira Nazora, čije ime nosi i naša škola, proslavili smo Dan škole. Ove godine proslava je bila u znaku Eko škole. Zahvaljujući radu i trudu naših učitelja, učenika i ostalih djelatnika škole te podršci svih onih koji su na bilo koji način potpomagali naš rad, ove godine stekli smo srebrni status Međunarodne Eko škole.

Taj važan događaj obilježili smo kulturno – umjetničkim programom te svečanim podizanjem i blagoslovom Zelene zastave Međunarodnih Eko škola. Zastavu je blagoslovio župnik župe Zajezda Andrija Jambreuš, a čast da podignu zastavu imali su učenici Antonio Pažur (8.r.) i Iva Kurtoić (5.r.) koji su predstavljali našu školu na državnim natjecanjima. Svečanom programu nazočili su: Ante Kutle, predsjednik Udruge Lijepa naša, zamjenik načelnika Općine Budinščina Dragutin Dugan, načelnik Općine Hrašćina Branko Tukač, predstavnici Vijeća roditelja i Školskog odbora, uzvanici i roditelji učenika. Ravnateljica Darinka Pokos podijelila je zahvalnice učenicima koji su sudjelovali na raznim županijskim natjecanjima i njihovim mentorima. Ivi Kurtoić i Antoniju Pažuru, učenicima koji su sudjelovali na državnim natjecanjima, uručeni su prigodni pokloni Škole te Općina Budinščina i Hrašćina.

Nakon kulturno - umjetničkog programa preselili smo se na školsko igralište gdje su se održavale štafetne igre. Više fotografija u "foto-galeriji".