Projekt "Baltazar 4"

Hrašćinski kraljuš DV

Sportom do zdravlja

Zlatar:Čovjek čovjeku

Dan otvorenih vrata škole 2019.
Autor: Administrator , 3. 5. 2019.

Da se u našoj školi puno i vrijedno radi već je poznato pa smo uz Dan naše općine  Budinščina upriličili  Dan otvorenih vrata škole kako bi prikazavali bar dio od mnogobrojnih aktivnosti kojima  smo se bavili ove školske godine.

U prigodnom programu učenica Lorena Kapitan izvela je pjesmu „Štijela bi ti reči“ s kojom nas je dostojno predstavila na ovogodišnjem županijskom Lidranu, a  Tea Kocman pjesmu „Sedim na obloku“ koju je napisala za natječaj Dragutina Domjanića u Zelini. Svoj  prvi dokumentarni film „Znamenitosti naše općine“ predstavili su  učenici: Lovro Sremec, Ivan Petrač, Domagoj Hercigonja i Luka Ban pod redateljskom palicom Lea Petrača. Učenice 4 r.: Valerija Hruškar, Dorotea Budiš i Lea Dugan prikazale su igrokaz „Konjić sa zlatnim sedlom“ kojim će nas predstavljati krajem mjeseca  u Zagrebu u projektu Čitamo zajedno zaboravljene knjige.

Arheo projekt budinščanskog kraja, na kojem su mladi povjesničari vrijedno radili cijelu godinu, predstavili su učenici: Tea Kocman, Natalija Vertuš, Emanuela Hunjek i Jurica Vnučec.

Program je završen  prikazom  fotografija  mnogobrojnih aktivnosti koje smo kao aktivni građani naše općine organizirali i ostvarili ove školske godine.

Zahvaljujemo svim učenicima i njihovim mentoricama: Jasmini Čukelj Krajan, Moniki Ban, Biserki Pučak i Ivani Novosel te knjižničarki Andreji Satmari, ali i svim učenicima i učiteljima koji svakodnevno doprinose podizanju kvalitete rada škole i lokalne sredine.

Više o našim aktivnostima možete pogledati ovoj našoj web stranici!