Projekt "Baltazar 4"

Hrašćinski kraljuš DV

Sportom do zdravlja

Zlatar:Čovjek čovjeku

Županijsko natjecanje iz hrvatskoga jezika za osnovne škole KZŽ
Autor: MARIJA ZOZOLI, 14. 3. 2019.

U našoj školi  je, 13.3.2019. godine, održano natjecanje iz hrvatskoga jezika za osnovne škole KZŽ na kojem je sudjelovalo 10 učenika sedmih i 19 učenika osmih razreda iz 11 škola naše županije. Predstavnica naše škole Lucija Svrtan, 8.b razred, zauzela je visoko četvrto mjesto te njoj i mentorici Biserki Pučak čestitamo!

U kategoriji sedmih razreda 1. mjesto osvojila je Ivona Herout  iz OŠ Lj.Gaja Krapina - mentorica učiteljica Andreja Klasić, 2. mjesto osvojila je Monika Stažnik  iz OŠ A.Kovačića Zlatar - mentorica učiteljica Nikolina Cvrtila i 3. mjesto osvojila je Leona Šoštarko iz OŠ  Krapinske Toplice - mentorica učiteljica Mira Korbar.

U kategoriji osmih razreda  1. mjesto osvojila je Nika Rihtarić  iz OŠ A.Kovačića Zlatar  - mentorica učiteljica Nikoline Cvrtila koja je mentor i drugoplasiranoj Pauli Sviben također iz OŠ A.Kovačića Zlatar. Treće mjesto dijeli pet učenica: Dina Janđel iz OŠ Bedekovčina -  mentorica Vesna Košutić, Gabriela Špiček i Ena Strabić iz OŠ Oroslavje - mentorica Vesnica Kantoci, Ena Strabić iz OŠ A.Mihanovića Petrovsko - mentorica Brankica Matijašec i Petra Šimunić iz OŠ  Zlatar Bistrica - mentorica Marija Hudi Hitrec.

Natjecanje je završeno podjelom pohvalnica, priznanja  i zahvalnica svim sudionicima. Učenici koji su osvojili  jedno od prva tri mjesta i njihovi mentori nagrađeni su vrijednim knjigama.

Čestitamo nagrađenim učenicima i njihovim mentoricama!