Raspored zvona.pdf

Kurikulum 2019 2020.pdf

« Lipanj 2020 »

Mali volonteri na djelu
Autor: MARIJA ZOZOLI, 19. 12. 2018.

U sklopu projekta “Volontirajmo” pod voditeljstvom učiteljica Danice Drčec i Katarine Rafaj Kleščec u našoj je školi planirano i provedeno više aktivnosti pod nazivom “Darujmo s ljubavlju” preko kojih se kod učenika razvija svijest o vrednotama pomaganja potrebitima.

Mnogi su se uključili u akciju Hrvatskog Caritasa “Za tisuću radosti” kupnjom narukvice, a uz pomoć prikupljenog novca božićni će blagdani Caritasovim štićenicima biti bezbrižniji.

Učenici područne škole posjetili su starije osobe u  udomiteljskoj obitelji i darovali im prigodne poklone koje su sami izradili.

Posljednjeg dana nastave prvog polugodišta u matičnoj i područnoj školi provest će se prodajna izložba nakita, ukrasa, čajeva te ostalih proizvoda koje su naši učenici izrađivali na različitim izvannastavnim aktivnostima.

Zahvaljujemo svim učenicima i roditeljima koji su se uključili i podržali naše akcije jer bez njih ne bismo doživjeli osjećaj kako je zaista dobro činiti dobro.