Projekt "Baltazar 4"

Sportom do zdravlja

Zlatar:Čovjek čovjeku

Književni susret
Autor: MARIJA ZOZOLI, 21. 3. 2019.

U srijedu, 20.3.2019.g. u knjižnici u Budinščini održan je književni susret za učenike razredne nastave s našom poznatom književnicom i lutkaricom Jadrankom Čunčić Bandov. Susret je protekao u smijehu i veselju. Učenici su s oduševljenjem slušali i gledali Jadrankine igrokaze prepune rime i smiješnih situacija. Jadranka je poznata po tome što od tikve može napraviti različite životinje, pa je učenicima odala nekoliko trikova kako to radi i potaknula ih da se i oni okušaju u izradi lutkica. U nekoliko navrata učenici su se okušali i kao glumci što je izazvalo još veće oduševljenje publike. Na kraju su učenici postavljali pitanja našoj spisateljici na koja je ona spremno odgovarala. Vrijeme je prebrzo prošlo, ali su svi otišli sa osmijehom i vjerujemo da će dugo pamtiti ovaj susret. Spisateljica je pohvalila učenike da su bili odlična publika i rekla je da joj je ovo bio jedan od boljih susreta. Veselimo se ponovnom druženju!