Posljednji dan nastave značio je oproštaj od još jedne generacije osmaša. Učenici 8. a, 8. b i 8. PŠ, dan su ispunili smijehom, uspomenama i ponekom suzom.
Uživali smo u mažoret plesu, zabavnim Kahoot kvizovima o učiteljima i osmašima, okušali se i u kvizu na engleskom “Who am I?” te podijelili prigodne misli o prijateljstvu.
Nasmijao nas je i skeč „Šale na naš račun“, a oproštaj je završio elegantnim plesnim koracima uz bečki valcer.
Dragi osmaši, hvala vam na svim uspomenama koje ste ostavili u našoj školi. Želimo vam puno sreće, uspjeha i novih prijateljstava na vašem daljnjem putu, a vrata naše škole uvijek će vam ostati otvorena.