« Lipanj 2022 »

Školska natjecanja:

• U utorak 25.siječnja 2022. održano je Školsko natjecanje iz Engleskog jezika. Sudjelovali su učenici VIII. razreda MŠ Budinščina i PŠ Hrašćina: Gabrijela Šanjek (PŠ) , Iva Šmit (PŠ) i Josip Mačešić  pod vodstvom učiteljica Ane Bahat (MŠ) i Ivane Petrinić (PŠ).

Na Županijsko natjecanje,koje će se održati17.3.2022. u Desiniću, pozvana je učenica Gabrijela Šanjek (mentorica Ivana Petrinić).

• U petak 28. siječnja  2022. održano je Školsko natjecanje iz Geografije. Sudjelovali su učenici PŠ Hrašćina i to:

VI. razred: Luka Marković, Sebastian Kurtoić, Lovro Šanjek i Nikola Emanuel Ondrašek;

VIII. razred: Nikolina Čaćko, Gabrijela Šanjek, Lucija Brckan i Iva Šmit pod vodstvom učiteljice Andreje Janković.

• U petak 4.veljače 2022. održano je Školsko natjecanje iz Informatike. Sudjelovali su učenici VI. razreda PŠ Hrašćina: Nikola Emanuel Ondrašek, Luka Marković, Lovro Šanjek i Sebastian Kurtoić pod vodstvom učitelja Mirka Nulija.

Na Županijsko natjecanje,koje će se održati11.3.2022. u Konjščini, pozvani su učenici Nikola Emanuel Ondrašek i Luka Marković (mentor Mirko Nuli).

• U srijedu 9. veljače 2022. održano je Školsko natjecanje iz Fizike. Sudjelovale su učenice VIII. razreda PŠ Hrašćina: Lucija Brckan, Iva Šmit i Gabrijela Šanjek pod vodstvom učiteljice Mirele Lebić-Popov.

Na Županijsko natjecanje,koje će se održati9.3.2022. u Zlataru, pozvana je učenica Lucija Brckan (mentorica Mirela Lebić-Popov).

• U petak 11. veljače 2022. održano je Školsko natjecanje LIK. Sudjelovali su učenici: Eva Dugan (V.b), Mihael Keliš i Karla Pučak (VI.a), Helena Bevetek Đopar i Karla Česi (VI.b), Valerija Hruškar i Petra Jambrečić (VII.) i Lorena Čavec (VIII.) te učenice PŠ Hrašćina:  Klara Ondrašek (V.) ,  Gabrijela Šanjek i Nikolina Čaćko (VIII.) pod vodstvom učiteljice Mirele Duktaj .

Radovi učenica: Valerije Hruškar (VII.MŠ Budinščina) , Gabrijele Šanjek i Nikoline Čaćko (VIII. Pš Hrašćina) predložene su za Županijsku izložbu LIK.

• U utorak 15. veljače 2022.održano je Školsko natjecanje iz Matematike. Sudjelovali su učenici VI. razreda PŠ Hrašćina: Luka Marković, Nikola Emanuel Ondrašek i Sebastian Kurtoić pod vodstvom učitelja Sebastijana Kocijana.

• U četvrtak 17. veljače 2022. održano je Školsko natjecanje iz Hrvatskog jezika. Sudjelovale su učenici VII. razreda MŠ Budinščina: Valerija Hruškar, Fran Koledić, Lea Jertec, Petra Jambrečić i Leona Pučak, pod vodstvom učiteljice Biserke Pučak.

Na Županijsko natjecanje,koje će se održati30.3.2022. u Krapinskim Toplicama, pozvana je učenicaValerija Hruškar (mentorica Biserka Pučak).

Školsko natjecanje Sigurno u prometu održano je u petak 18.3.2022. u matičnoj školi Budinščina. Sudjelovalo su 23 učenika V- ih razreda matične i područne škole uz vodstvo učitelja Tehničke kulture Zorana Kuljaka. Nakon testiranja i praktičnog rada na poligonu najbolje rezultate su postigli: Luka Čavec i Maks Posavec od dječaka i Viktorija Topolovec i Lana Keliš od djevojčica koji čine ekipu Škole za Županijsko natjecanje. Rezerva su Borna Starina i Elizabeta Šanjek.

Svi učenicima i njihovim mentorima čestitamo na postignutim rezultatima, a onima koji su pozvani na županijska natjecanja želimo da dostojno prezentiraju našu Školu i budu zadovoljni pokazanim znanjem i vještinama.Sretno!