Godisnji plan i program rada.pdf

Jelovnik LISTOPAD.docx

« Listopad 2017 »

Učenici 8. razreda na Danu profesionalnog usmjeravanja - Sajmu poslova u Krapini
Autor: MARIJA ZOZOLI, 7. 4. 2017.

U četvrtak 6.4.2017., u  SŠ Krapina osmaši su prisustvovali svečanom otvorenju Sajma te pogledali što se „nudi“ na prisutnim štandovima, a zatim su prisustvovali radionici „Kako odabrati I. zanimanje“ koje je za učenike pripremila gđa. Nadica Jokić (viša stručna savjetnica za profesionalno savjetovanje iz Zavoda za zapošljavanje, PU Krapina).

Tako su na jednom mjestu dobili neposredne informacije o programima/ zanimanjima koja se nude u našoj Županiji - naročito deficitarnim, o stipendiranju, pogledali kraće, zanimljive prezentacije i filmove, vidjeli demonstraciju rada pojedinih zanimanja i sl.  Na radionici učenici su pokušali osvijestiti koja ih zanimanja privlače i kako se ostvaruju (upisom kojih škola i fakulteta). Govorilo se i o uvjetima rada u određenim  zanimanjima te osobinama koje su poželjne.