Jelovnik za SIJECANJ.docx

Volim mlijeko

Dora Pejačević

Voda u bajkama

Sakupljanje igračaka za djecu u bolnici Zabok
Autor: MARIJA ZOZOLI, 30. 3. 2017.

Mreža udruga Zagor s partnerima organizira Javnu akciju promocije volonterstva i volonterskih aktivnosti u kojoj se sakupljaju dječje igračke za djecu u bolnici Zabok, u utorak 4.4.2017. od 11 do 13 sati na Trgu Ksavera Šandora Đalskog u Zaboku.

Želja nam je da i mi, svojim doprinosom, uveličamo ovu humanitarnu aktivnost. Stoga, ako kod kuće imate kakvu očuvanu igračku - plastične ili gumene životinje, lutke,  plastične ili drvene kocke, umetaljke, društvene igre: domino, čovječe ne ljuti se… i sl.,  donesite  u vrtić ili školu u  petak (31.3.) ili ponedjeljak (3.4.).

Radi higijenskih razloga ne sakupljaju se plišane igračke te vas molimo da ih ne donosite. Igračke će biti otpremljene na mjesto organizatora aktivnosti u Zabok.

Vjerujemo da ćete pretražiti svoje sobe, kutije i tavane i naći igračku koja će pružiti utjehu, veselje i sreću malim bolesnicima.Hvala svima koji će se uključiti !