« Rujan 2018 »

Hrašćinski kraljuš

Zagrizi tradiciju

Zlatar

Zaplešimo u ljeto – završetak nastavne godine
Autor: KRISTINA ONDRAŠEK, 15. 6. 2018.

U petak, 15. lipnja 2018. uspješno je završila  još  jedna nastavna godina u našoj školi zajedničkim plesom svih učenika i učitelja na skladbu Mije Dimšić Život nije siv. Svi učenici zajedno sa učiteljima uvježbavali su koreografiju za završnicu nastavne godine kroz izvannastavne aktivnosti i pokazali kako se zajedničkim snagama može kreirati prekrasna plesna silueta.

Osmaši su se na jedinstven način oprostili od škole kroz prezentaciju u kojoj su prikazali svoj boravak i rad u njoj. Što znaju pokazali su  i kvizom znanja  iz svih nastavnih predmeta u kojem su učenici  zaista pokazali da mnogo toga znaju. Na kraju su zahvalili svojim razrednicama Ani Bahat i Meliti Novosel, ravnateljici kao i svim učiteljima na trudu koji su uložili u njihov odgoj i obrazovanje.

Učenici četvrtih razreda Matične i Područne škole su se u suzama oprostili od svojih učiteljica Suzane Ramić i Ljubice Vuk-Šavorić. Završio je jedan dio njihova  života, a započeo drugi… Možda ne tako bezbrižan, ali vjerujemo isto tako uspješan i sretan!

Ravnateljica škole Marija Zozoli je čestitala učenicima koji su uspješno završili razred, a onima koji su upućeni na dopunski rad poželjela da ga uspješno odrade.