Upisi u srednje škole

Hrašćinski kraljuš

Zagrizi tradiciju

Zlatar

Svečana dodjela nagrada foto natječaja „RAZGLEDNICA MOGA MJESTA – škljocni za sjećanje“
Autor: Administrator , 27. 4. 2018.

U petak, 27. travnja 2018. godine, održana je svečana dodjela nagrada i završnica foto natječaja naše škole „RAZGLEDNICA MOGA MJESTA škljocni za sjećanje“. Nagrade za učenike osigurala je Hrvatska pošta d.d.: 1. nagrada – 50 kom. razglednica s prvonagrađenom učeničkom fotografijom i 50 poštanskih maraka, 2. nagrada – 30 kom. razglednica s drugonagrađenom učeničkom fotografijom i 30 poštanskih maraka i 3. nagrada – 20 kom. razglednica s trećenagrađenom učeničkom fotografijom i 20 poštanskih maraka. Pročelnik Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, šport i tehničku kulturu KZŽ gospodin Ivan Lamot je ispred KZŽ čestitao nagrađenima i poklonio im vrijedne knjige.

Povjerenstvo u sastavu Suzana Ramić (učiteljica razredne nastave, predsjednica), Branko Bručić (umjetnički fotograf, član) te Damir Vnučec (fotograf i vlasnik Foto-video studija Media 32, član) je od 162 razglednice poslane putem aplikacije epostacard izabralo 3 nagrađene i 15 pohvaljenih. Kriteriji odabira bili su prepoznatljivost motiva - detalj mjesta iz kojeg će se prepoznati to mjesto, tehnička izvedba, ljepota kadra, dinamičnost i umjetnički dojam. Nagrađeni su: 1. nagrada – Ema Babić, 8.c – OŠ Fran Krste Frankopana Osijek, mentor Dalibor Koprivnjak, 2. nagrada – Blaž Stužić, 8.b – OŠ Ante Kovačića Zlatar, mentor Denis Vincek i 3. nagrada – Emili Sabol, 5.b – OŠ Jože Horvata Kotoriba, mentorica Danijela Sabol.

Čestitke svim nagrađenima i pohvaljenima,  od kojih su neki prevalili čak i više od 300 km da bi bili danas s nama.

Velika hvala Hrvatskoj pošti d.d. i općini Budinščina što su prepoznali i od samog početka dali vjetar u leđa našem projektu.

I na kraju citirat ćemo ravnateljicu naše škole gospođu Mariju Zozoli:  Škljocajte i dalje jer i dogodine spremamo isti natječaj!