« Listopad 2018 »

Božićne priredbe u matičnoj i područnoj školi
Autor: KRISTINA ONDRAŠEK, 23. 12. 2017.

I ove su godine naši učenici i njihovi učitelji sudjelovali u priredbi povodom božićnih i novogodišnjih blagdana. Svojim su nas nastupom razveselili učenici zbora, tamburaši, učenici okupljeni u dramsku skupinu, pojedinačni recitatore te na kraju mažoretkinje koje su izvele dvije koreografije. Svim prisutnima obratila se ravnateljica, gđa. Marija Zozoli te zahvalila na sudjelovanju u programu našim učenicima i njihovim učiteljima koji su ih pripremali za ovogodišnji nastup. Ujedno je uputila i prigodnu čestitku povodom Božića i nadolazeće nove 2018. godine.

Istoga je dana kraj 1. polugodišta obilježen prigodnim božićnim programom i u PŠ Hrašćina. Učenici, učitelji i prisutni roditelji uživali su u pjesmama, plesovima, skladbama i recitacijama u izvođenju zbora, plesnih skupina, tamburaša i dramsko-recitatorske skupine.
Na kraju programa, gđa. Marija Zozoli, ravnateljica škole prisutnima se obratila s nekoliko prigodnih riječi i čestitala novu 2018. godinu.