preskoči na sadržaj

Osnovna škola Vladimir Nazor Budinščina

Login
e-Twinning

E-dnevnik

Udžbenici

Školska pravila

Školski kurikulum

Priloženi dokumenti:
Skolski kurikulum.pdf

Godišnji plan

Zalogajček 2

Školska shema voća i povrća i mlijeka i mliječnih proizvoda

Školska lektira

Anketa
Smijem li na internetu davati podatke nepoznatim osobama?




Kalendar
« Listopad 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Arhiva dokumenata
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Pogledajmo ...

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Škola otvorenih vrata tijekom zimskih praznika
Autor: MARIJA ZOZOLI, 22. 12. 2017.

Aktivnosti za učenike tijekom zimskih praznika: „Škola otvorenih vrata“ u koje se možete uključiti:

Naziv aktivnosti

Razredni odjeli

Vrijeme i mjesto održavanja

Učitelj/ica

Matematika:

MATKA JE SLATKA

Razredna nastava (I.-IV.)

9.1.2018. , 10-12 sati

MŠ Budinščina

Monika Ban

Povijest:

 DOBA VITEZOVA

IV.-VI. razred

9.1.2017., 10-11 sati

MŠ Budinščina

Ivana Novosel

Robotika:

MBOT VESELI ROBOT

Predmetna nastava

(V.-VIII.)

5.1.2018., 9-12 sati

 PŠ Hrašćina- prijaviti se učiteljici Kristini Ondrašek do 22.12.2017.

Kristina Ondrašek

Dodatna vjeronauk:

KRŠĆANI NA DRUGI NAČIN

VI. i VIII. razred PŠ Hrašćina

5.1. i 9.1.2018., 10-12 sati

PŠ Hrašćina- samo za učenike dodatne nastave vjeronauka

Katarina Rafaj-Kleščić

Raspored učenika u grupe za radionici robotike u PŠ nalazi se u nastavku.


Petak, 05.01.2018 u 9:00 sati

  1. Lana Sokser, 5. r
  2. Ana Tepeš, 5 r.
  3. Mirela Žugec, 6. r
  4. Jelena Pavlović , 6. r
  5. Ivona Kurtoić, 6. r
  6. Mihaela Andrašek, 8. r
  7. Paula Grđan, 8. r
  8. Marko Sokser, 8. r
  9. Filip Sokser, 7. r

Petak, 05.01.2018 u 10:30 sati

  1. Marta Besek, 5. r
  2. Lucija Belčec, 5. r
  3. Kristijan Keščec, 5. r
  4. Luka Črepinko, 5. r
  5. Lucija Marković, 5.r
  6. Danijela Priščan, 5. r
  7. Jurica Črepinko, 7. r
  8. Lovro Keščec, 8. r
  9. Luka Hublin, 7. r


Priloženi dokumenti:
Robotika_-_raspored_ucenika_u_grupe.pdf (142.66 KB)


[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju