J E L O V N I K za prosinac.docx

Volim mlijeko

Dora Pejačević

Niko bijeli, dare dijeli u MŠ Budinščina
Autor: Jasenka Kuljak, 5. 12. 2017.

Uoči blagdana sv. Nikole učenici naše Matične škole prigodnim su programom dočekali svima dragog gosta. U kulturno-umjetničkom programu sudjelovali su Lorena Čavec, učenica 4. razreda, koja je uz pratnju zbora izvela pjesmu Pismo sv. Nikoli. Uz nju nastupili su učenici Dramsko-literarne skupine igrokazom o malom Krampusu koji je postao dobar te učenici okupljeni u Ritmičko-plesnu skupinu koji su izveli prigodan scenski ples. Pri završetku programa naš dječji Zbor pod vodstvom učitelja Ivana Povijača pjesmom Dođi sveti Nikola pozvali su na pozornicu svetog Nikolu koji nam se obratio prigodnim govorom. Na kraju programa sveti Nikola je svoj djeci podijelio prigodne darove te obećao da će i iduće godine biti naš dragi gost.

Ovim putem zahvaljujemo se općini  Budinščina na radostima darivanja koje su omogućili svim našim učenicima i ostaloj djeci s područja općine Budinščina.