Godisnji plan i program rada.pdf

Jelovnik LISTOPAD.docx

« Listopad 2017 »

1. mjesto za slikovnicu Tamare Pažur
Autor: MARIJA ZOZOLI, 19. 5. 2017.

Na 13. natječaju Moja prva knjiga udruge KAlibra među 539 slikovnica iz cijele Hrvatske, slikovnica naše učenice Tamare Pažur (6.b r.) osvojila je prvo mjesto. Tamara je 13.svibnja u Karlovcu sudjelovala na završnoj radionici gdje je morala potvrditi da je uistinu ona sama osmislila i nacrtala svoju slikovnicu Odbjegla abeceda. Radionicu je, naravno, uspješno prošla i time potvrdila svoje mjesto među sedam najboljih mladih autora čije će slikovnice biti tiskane ove godine. Čestitamo, na prvoj samostalnoj slikovnici i nadamo se da će ih biti još.

Lucija Svrtan, Sara Jertec, Mateja Hudika i Tara Vidak, dobit će poticajnu nagradu što znači da su i njihove slikovnice odlično napravljene i da trebaju ustrajati na svom spisateljskom putu. Drage naše mlade spisateljice, nastavite pisati i slikati jer postoje priče koje  samo vi možete ispričati.

Bravo za učenice, ali i za mentoricu učiteljicu Biserku Pučak!

"Moja prva knjiga" državni je natječaj za učenike osnovnih škola udruge KAlibra, pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta RH.

Natječaj se sastoji u pisanju i ilustriranju vlastite priče, a glavna nagrada je tiskanje najboljih radova koje biraju književnice Sanja Pilić i Silvija Šesto.